Posiadamy wieloletnie doświadczenie projektowe i produkcyjne kontentów multimedialnych: od scenariuszy oraz seriali edukacyjnych, projekty i realizacje scenografii wirtualnych i telewizyjnych, animacji 2D i 3D, przez formy filmowe oraz instalacje interaktywne, sensoryczne, po innowacyjne realizacje wystawiennicze. Wykonaliśmy ponad 180 prezentacji muzealnych (w tym filmowe, interaktywne, słuchowiska oraz dedykowane instalacje autorskie i rekonstrukcyjne), na najwyższym poziomie artystycznym. Mieliśmy przyjemność pracować z czołowymi instytucjami kultury i muzeami w Polsce i za granicą. Współpraca z wiodącymi koncernami telewizyjnymi oraz jednostkami kultury i samorządów, poparta międzynarodowym doświadczeniem i nagrodami, wypracowała niedościgniony poziom naszych realizacji. Zapraszamy do kreacji i realizacji multimedialnych pod natchnieniem 7muz :)

Królewskie Muzeum Sił Zbrojnych i Historii Militarnej w Brukseli (Belgia) - animowany "plakat informacyjny".
Wystawa mobilna "Pancerne skrzydła/Armoured wings/ Les ailes blindees"

Muzeum Regionalne w Stalowej Woli – projekt edukacyjny „e-grosik”.

Muzeum Mazowieckie w Płocku – zrealizowaliśmy wszystkie multimedia na wystawę stałą „X wieków Płocka” o pow. 1500 m2 (na 42 stanowiskach);

Muzeum Regionalne w Stalowej Woli – międzynarodowa wystawa mobilna w Polsce i w Indiach pt. „Stefan Norblin – artysta wszechstronny”.

Muzeum Regionalne w Stalowej Woli – międzynarodowa wystawa mobilna w Polsce i w Indiach pt. „Stefan Norblin – artysta wszechstronny”.

Kontakt do 7muz:

ul. Skarbka z Gór 134A / 36
03-287 Warszawa
POLSKA, PL

+48 601324776
7muz@7muz.pl

Napisz do 7muz: